Nakupování

Jak na žádost o ruku

Najít osobu, se kterou chceme strávit zbytek života je výjimečná událost. Žádost o ruku by tedy neměla být jen jakousi formální otázkou, ale nabídkou, kterou nebude chtít odmítnout. Ukažte jí co k ní cítíte a že stojí za to strávit zbytek života právě po vašem boku. Jak tedy na takovou žádost a na co nesmíte zapomenout?

polibek ruky

Začíná to výběrem prstenu

Ve chvíli kdy pokleknete a otevřete sametovou krabičku, nenabízíte jen své jméno, ale celé své srdce. Je-li tou pravou a jedinečnou ženou, nesmíte se spokojit s obyčejným prstenem, jakých najdete ve zlatnictvích tucty. Váš výběr by se měl zaměřit pouze na originální prsteny, mezi nimiž najdete takový, který se hodí právě k téhle jedinečné ženě. A nebo, ještě lépe, si nechte vyrobit prsten dle vlastního návrhu. Nemusíte se nutně rozhodovat mezi zlatem a stříbrem. Materiálů je spousta a jejich hodnota není tak podstatná, jako spíš jedinečnost prstenu, který tvoří.

Ujasněte si, co jí řeknete

Je to ta pravá chvíle, kdy můžete dát najevo veškeré pocity, které ve vás vyvolává, aniž by jste tak přišel o svoji mužnost. Z toho co jí řeknete by měla pochopit, jak moc pro vás znamená a že to myslíte vážně. Žádost o ruku by neměla být otázkou povinnosti, jako třeba kvůli dětem, nebo zvyku. Jde především o lásku. Vážně věříte, že spolu vydržíte až do konce života? Tak jí to ukažte.

polibek

Na správném místě ve správný čas

Ačkoliv nelze naplánovat každičkou vteřinu, ani to, jak bude tato chvíle probíhat, můžete to alespoň zkusit. Žádost o ruku by měla být upravená ženě na míru. Pokud je introvertkou, nebude nejlepší žádat ji na veřejnosti. Prohodit to však jen tak u snídaně není romantické a působí to chladně. Vezměte ji na místo které miluje, uvařte jí její oblíbené jídlo, nebo vyrobte romantickou cestičku z růží, která ji zavede až na balkon plný hořících svíček. Důležité je odhadnout, po čem touží, ale to už jistě víte. Je-li spontánní, klasické klišé nebude dobrý nápad. Pokud však hltá jeden romantický film za druhým, víte co dělat.

Přemýšlíte-li kde vybrat, či nechat vytvořit prsten právě pro NI, zavítejte na stránky české zlatnice Adély Vomáčkové, která ochotně promění váš sen v realitu.