Bydlení

Mobilní dřevostavba jako moderní bydlení

Hledáte možnost bydlení, která by pro vás cenově byla přijatelná? Chtěli byste vlastní obydlí, ale víte, že stavba domu je těžká a náročná? V tom případě můžete zvolit i jinou variantu.
silueta rodiny
Mobilní dřevostavby představují moderní a útulné bydlení. Jejich velkou předností je dostupnost a také cena. Nemusíte si na ně vyčleňovat miliony. Nové, krásné a útulné bydlení pořídíte i za cenu například jedné garsonky nebo menšího bytu. Velký rozdíl je v tom, že za takovouto cenu můžete mít vlastní dům. Navíc si jej vlastně tímto způsobem můžete nechat postavit. Nakonec vám přijede, a ustavíte se, to všechno lze zařídit. Vybírat si můžete i ze skladových zásob. Domy jsou nové, krásné a útulné.
· Vlastní dům si můžete navrhnout. Můžete měnit barvu oken i dveří a dalších doplňků. Dřevostavba je v podstatě takový návrat k přírodě, ale bydlení v takovémto obydlí nerozeznáte například od zděné budovy. Navíc můžete bydlet v takovém domě buďto celoročně, takže po celý rok, všech 12 měsíců v roce, protože dům je speciálně zateplený moderní technologií. Vybavený je velice vkusně a inovativně. Vše je nové a krásné. Tento typ budovy můžete zvolit také jako chatu, chalupu či jako zahradní domek.
smíšená rodina

Přivezeme a ustavíme

O dovoz vašeho vysněného bydlení se nemusíte vůbec starat, ani o jeho výrobu. Vše spolehlivě a odborně zajistíme. Nové bydlení vám přivezeme až na parcelu, profesionálně jej ustavíme, takže se nebudete muset o žádné podobné náležitosti starat.
Dřevostavby se hodí do jakékoliv zástavby. Na vesnici, do města, na okraje velkých měst nebo do venkova. Mohou mít různé typy střech a mohou vypadat navenek různě. Vybírat si můžete z široké škály různých typů. Velikost se průběžně pohybuje okolo 50 metrů čtverečních. Tyto typy obydlí jsou vhodné pro mladé páry, začínající rodiny s dětmi nebo starší páry či důchodce. Pokud si toto bydlení vyberete, pak to pro vás v budoucnu jistě bude ideální bydlení.