Nakupování

Orginální šperky od Katji

Lidé se pomocí šperků zkrášlovali už od pravěku, přičemž tato záliba patřila vždy spíše k ženám. Ty se chtěly líbí mužům, a proto si dávaly záležet na tom, aby vydaly hezky. Co si budeme povídat, vydrželo nám to dodnes. Hezkým šperkem nepohrdne snad žádná žena. Nosíme je dnes a denně, do práce, do školy, a hlavně na speciální příležitosti, jako jsou plesy, či jiné společenské akce. Šperků je k dostání skutečně nepřeberné množství. Jedny jsou vyrobeny z drahých kovů a kamenů, další jsou bižuterie, některé jsou velmi drahé, jiné jsou cenově dostupné. Jejich nevýhodou je, že v dnešní době je k dostání skutečně velké množství šperků a jejich výrobců, a proto lze nacházet mnoho dalších lidí se stejným šperkem. Pro ty, kteří rádi vystupují z davu a mají rádi jedinečnost, jsou vhodné autorské šperky Katiakolinger.

snubní prsteny

Zpravidla každý autor těchto šperků navrhuje sám svoje vlastní šperky, které potom vyrábí. Množství bývá zpravidla omezené, a bývá vyroben jen určitý počet kusů. To vám zaručí, že třeba stejné náušnice rozhodně nepotkáte na dvaceti dalších ženách. Pokud si potrpíte na jedinečnost, jste na správném místě. Katia Kolinger vytváří jedinečné šperky, které jsou inspirovány exotickými krajinami, ale i zdejší faunou či flórou.

krásné náušnice

Šperky lze vyrobit pozlacené, stříbrné či zlaté variantě. Samozřejmostí je punc. Zákazník si může objednat u vybraných šperků i barevné kombinace. V nabídce jsou náušnice, přívěsky, náhrdelníky, prsteny, brože i snubní prsteny. Autorka používá přírodní materiály, jako jsou třeba říční perly. K výrobě používá tradiční zlatnické postupy, a výsledkem jsou skutečně jedinečné, osobité a krásné šperky, které jsou k dostání na objednávku.

Ceník i fotografie hotových výrobků najdete na mém e-shopu, a díky tomu si snáze vyberete šperk, který se nejlépe hodí k vaší osobnosti. A jeden tip pro pány – manželce, sestře, dceři či jakékoliv ženě, která je vašemu srdci blízká, uděláte velikou radost jedinečným šperkem z mé dílny.