Nezařazené

Pozor na vodu

Bydlím v bytovce, kde když je nějaký problém, tak to za chvilku ví opravdu celý barák. Není to jako v domku na vesnici, že když máte doma nějaký problém, který se týká techniky nebo nějakého výrobku doma, tak o tom víte jenom vy, dokud to někomu neřeknete. A já jsem taková, že jsem velice zvědavá. Takže si taky vzpomínám na jednu dobu, když jsem zrovna si lenošila v obýváku a četla jsem knihu a u toho jsem poslouchala skvělou hudbu, tak mi začalo něco kapat na hlavu.

Voda je někdy zrádná.

Vůbec jsem netušila, co to bylo a opravdu hodně jsem se lekla. Proto jsem odložila knihu a podívala jsem se v obýváku na strop. Byla tam úplná kalužina vody! Tedy sice ne kalužina jako na zemi, ale spíše jako flek vody a vypadalo to, že soused má nahoře asi potíže s vodou. Tak rychle jsem utíkala nahoru, abych zazvonila na souseda. Samozřejmě, že soused spal, vůbec nevěděl, že mu teče voda v koupelně. Oba dva jsme byli v šoku. Nemohli jsme vůbec přijít na to, kde je detekce úniku vody Kanalizace-instalateri. Nemohli jsme to vůbec najít, takže to byl stres.

V koupelně může unikat voda.

Takže soused rychle běhal po celém bytě, kde hledal, kde mu mohla unikat voda. Samozřejmě, že jsme museli zavolat rychle instalatéra. A instalatéry jsem našla na webové stránce kanalizace-instalatari.cz, kteří se taky naštěstí zabývají únikem vody. Takže detekce úniků vody pro ně byla opravdu důležitá. Byli jsme rádi se sousedem, že instalatéři přijeli opravdu rychle a pomohli nám. Potom se ještě musela vyřešit to, že jsem měla opravdu zničený obývák. A naštěstí soused mi všechny peníze proplatil, takže můj obývák už vypadá opravdu skvělé. Navíc ale je soused alespoň poučen, že když něco dělá s vodou a něco napouští, tak se u toho nesmí samozřejmě usnout. A od té doby si taky na ale na to dávám taky pozor já. Aby se mi taky nestala nějaká podobná nehoda, jako mému sousedovi nahoře.