Byznys

Víte, kde se dá v Praze přespat za dobrou cenu?

Hledáte solidní ubytování za rozumnou cenu? Ve většině českých měst žádný problém. Až na jednu jedinou výjimku – samozřejmě není řeč o ničem jiném, než o Praze.

Ne, že by o nabídku možností přenocování v české metropoli byla nouze, ba naopak, máte z čeho vybírat. Problém je jen v tom, že e tato nabídka svým způsobem až příliš omezená – a to na luxusní pokoje za do nebe sahající sumy peněz. Zkrátka a jednoduše, pakliže chcete přespat v české metropoli, budete muset sáhnout pořádně hluboko do kapsy. Anebo ne?

prague-397875_640

Pakliže netrváte na pokojích v samotném středu města, ale spokojíte se i s místem na okraji metropole, je zde pro vás jedinečná nabídka. Nabídka za cenu, které neuvěříte – to proto, že se více než pražským možnostem podobá ceníkům běžných českých měst. Když si vyberete z nabídky ubytovny Praha Ubytovny-praha, náklady na krátkodobé, ale i dlouhodobé ubytování vás už na lopatky nepoloží.

Za pár sto korun, které z kapsy snadno vyloví každý z nás, si můžete zvolit nocleh buď v samostatném pokoji anebo v komfortním apartmánu. Máte na výběr hned několik možností podle toho, jak moc budete nároční na vybavení pokojů. Záleží jen na vás, zda se spokojíte se sdíleným sociálním zařízením, anebo budete mít zájem o vlastní koupelnu, WC, a dokonce i kuchyňský kout.

prague-674856_640

Najdete zde pohodlné útočiště, ať už cestujete sami, anebo s rodinou. Nabídka vám přijde vhod, ať už potřebujete přenocovat jednou, anebo hledáte nocleh na několik měsíců. A je úplně jedno, zda jste do hlavního města přijeli za prací, v rámci zaměstnání, anebo za turistikou. Z nabídky dobře vybavených pěkných pokojů si vybere opravdu každý.

Tím spíše, když platí, že se odtud pohodlně a rychle dostanete na libovolné jiné místo ve městě – spoje hromadné dopravy jsou četné jak ve dne, tak i v noci.

Proto neváhejte a rezervujte si své místo co nejdříve!