Nakupování

Domácí pípa, Vám nesmí chybět

Každý kdo se narodil, v České republice určitě dobře ví, že pivo je náš skvost. Pivo už je tu od nepaměti a pili ho, jak naši předci, tak lidé před nimi. Díky pivu se vyřešilo v minulosti mnoho sporů a také se spřátelilo mnoho rodů. Pivo je zkrátka metla lidstva a vždy tomu tak bude. Ovšem cena piva v dnešní době není v hospodách vůbec levná a mnoho lidí si tak odpouští chodit do hospody. Jestliže patříte mezi ně i vy, tak se vykašlete na hospodu a kupte si domácí pípu gastroserver.

domácí pípa

Pokud se nemůžete rozhodnout, zda domácí pípu koupit, či nikoliv, tak je tu pár rad, proč do investice jít. Domácí pípa Vám dá svobodu výběru piva a také si budete moct určit, jak moc velkou bečku si koupíte. Pokud budete mít všechny narážecí hlavy, tak není problém koupit pivo od jakéhokoliv pivovaru. Největší předností je však cena za pivo. V hospodě vystoupala cena v některých oblastech až na 60 Kč za točené pivo a to je zkrátka moc. Pokud investujete do pipy, tak Vám jedno točené pivo vyjde zhruba na 15 až 20 Kč a to už je sakra rozdíl. Také budete mít výčep vždycky k dispozici a můžete ho libovolně půjčovat, či přemísťovat. Přehled budete mít také o čistotě trubek, o ty se budete starat sami a tak budou vždy čisté a k použití.

domácí pípa

Domácí pípa má také výhodu, že už Vás nebude peskovat Vaše žena, že neustále sedíte v hospodě. Od teď už na hospodu ani nepomyslíte a vždy si načepuje zlatavý mok doma. Také si bude moct dát pivo i Vaše žena a nebude tak neustále naštvaná. Nouze nebude ani o kamarády, kteří místo do hospody půjdou k Vám a na pivo se složíte. Jediný problém, který poté nastane, bude dostat všechny kamarády od Vás domů.

Pokud tedy přemýšlíte o koupi výčepního zařízení, tak neváhejte a investujte do něho. Investice se Vám rychle vrátí a vy si budete čepovat pivo za zlomek ceny, oproti předražené hospodě.