Peníze

Hypotéka, do které se zamilujete

Kdo by to neznal? Toužíte po něčem, ale chybí vám peníze. A žádná malá částka, ale stovky tisíců. Než tolik peněz našetříte, tak se sny rozplynou a problémy se ještě víc nahromadí. Takže by to chtělo finance mnohem dříve a rychleji.

Proto jsou pro mnoho lidí řešením půjčky, úvěry a hypotéky a první kroky vedou do banky. Podmínky jsou však daleko přísnější a tak dřív, než řeknete pár vět, banka odhalí nízké příjmy, záznamy v registrech dlužníků nebo současné problémy jako další půjčky případně exekuce. A tím se v bance dveře definitivně zamknou.
Ale ještě pořád není všemu konec, protože jsou ještě společnosti nebankovní, které nabízejí nebankovní americké hypotéky.

cena střechy

Nejen, že můžete získat peníze za nízký úrok, ale peníze na úplně cokoliv, takže i na řešení dluhů a exekucí.

Jednání je mnohem rychlejší oproti bankovním produktům, protože stačí žádost online a odpověď máte obvykle do 24 hodin. Takže žádné složité dokládání dokumentů ani čekání několik týdnů.

Jako u každé hypotéky, tak i u této je podmínkou zástava nemovitosti. Splatnost je na maximálně 30 let, ale s možností předčasného splacení a bez sankcí.
A záznamy v registrech dlužníků nejsou překážkou, takže k penězům může přijít i klient s tímto vroubkem.

procentní podíl

To, že nemusíte dokládat účel je asi největší úlevou, protože získanou částku nemusíte využít pouze na nákup bydlení či rekonstrukci, ale třeba i na nové auto, dovolenou, podnikání, nábytek či elektroniku a ještě si třeba odložit.
Výše částky se pohybuje do 70% z odhadované ceny nemovitosti a také záleží od toho, kolik potřebujete vy sami.

Nebankovní americké hypotéky jsou dostupné pro většinu lidí, a proto je důležité si předem vše pozorně přečíst a nabídku zvážit, aby byla výhodná hlavně pro vás. Hlavně neplatit žádné poplatky předem, protože fér společnosti to nepotřebují.