Byznys

Jak bojovat s vráskami


Když je člověk mladý, jeho pokožka i pleť jsou pružné, a i při pouhém doteku člověk rozezná mladou pokožku od starší. Stárnutí se podepisuje na obličeji, rukou, krku a dekoltu celkem rychle. Už okolo čtyřicítky začíná většina žen pozorovat první vrásky na krku. Už ve třiceti letech vidíme první drobné vrásky na obličeji, a pokud to někdo přehání s mimikou, může mít vrásky na čele ještě dříve – obvykle před dvaceti lety. To kolik budeme mít vrásek a jak budou hluboké sice do určité míry ovlivňuje genetika, ale z větší části jsme to my, kdo ovlivňuje proces stárnutí.

kolagen prášek

Pokud na svých předcích vidíte že že vypadají starší než kolik je jim doopravdy let, měl by to pro vás být signál, že i vy budete stárnout rychleji. Pokud si chcete udržet hezkou pleť co nejdéle, je nutné pro to něco udělat. Když budete dbát na životosprávu a naučíte se používat kvalitní kosmetickou péči, máte z poloviny vyhráno.

  • Voda je základ

Ač si to mnoho lidí neuvědomuje, voda je základem pružné pokožky. Jistě jste si všimli že starší lidé příliš nepijí, a jejich pokožka je křehká jako papír. Proto je potřeba doplňovat vodu. Pijte dostatek čisté vody bez bublinek a vaše pokožka vám poděkuje.

  • Kosmetika pomůže

Pokud budete nezdravě žít, nepomůže vaší pleti ani kosmetika za desítky tisíc. Stačí si ale sestavit funkční rutinu a denně věnovat ráno i večer pleti několik minut. Nezapomínejte používat po celý rok krém s ochranným faktorem. Ten vám pomůže snížit riziko vzniku vrásek i pigmentových skvrn.

mladá žena

Velice důležité jsou pro nás vitamíny, minerály a další prvky. Jedním z nich je kolagen, který je obsažený v naší pleti a pokožce a díky němu je naše pleť vypnutá. Jelikož ho ztrácíme během života, musíme ho užívat jako doplněk stravy, protože z jídla ho moc nepřijmeme. Zkuste Orca collagen, kde můžete provést jednorázový nákup orcacollagen.cz a nebo se zaregistrovat a mít tak každý mění automaticky kolagen doma, aniž byste ho museli objednávat.