Byznys

Proč nepoužívat vložky a tampony


Během menstruace trpí bolestmi břicha a hlavy celá řada žen. Vlastně byste jen ztěží hledali nějakou, která nebude mít žádní potíže. Je těžké přežít menstruaci, když na bolesti příliš mnoho prostředků nepomáhá. Ideální je pít bylinkové čaje, které mají největší účinek, a dají se pít i preventivně. Bolesti břicha patří mezi nejrozšířenější potíže spojené s menstruací. Většina žen a dívek používá jednorázové menstruační pomůcky, protože jejich použití je jednoduché. Jednoduše se vyhodí a použije se nový kus.

hnědé kalhotky

Je zajímavé, že mnoho žen, které topívají na bolesti břicha, přešlo z jednorázových pomůcek na ekologické pomůcky, které se dají používat opakovaně. Mezi ně se řadí menstruační balíček, houba a kalhotky. Zatímco menstruační houba si moc příznivkyň nenašla, lépe je na tom kalíšek, který volí hlavně ženy zvyklé na tampony. Klasické tampony mohou uvolňovat umělá vlákna do těla, která mohou způsobovat právě bolesti břicha. Pro tělo je tampon cizí těleso, kterého se tělo chce zbavit, a tak reaguje bolestmi.

Zkuste místo tamponů a vložek nosit menstruační kalhotky, které u nás najdete nejen jako klasický střih – kalhotky jsou pohodlné a diskrétní. Šijeme také brazilky a tanga, a samozřejmě si můžete koupit i kalhotky s vysokým pasem. Díky tomu budete mít svoje oblíbené prádlo i během svých dní. Nemusíte se bát že by kalhotky protekly, protože jsou ušité z mnoha savých vrstev. Díky tomu kalhotky pojmou spoustu tekutin, stačí je pravidelně měnit tak jak jste zvyklá od jednorázových pomůcek.

šedé kalhotky

Jaké koupit?
Kalhotky si můžete koupit podle toho jaký vám vyhovuje střih. Vyrábíme je v mnoha barvách, a najdete u nás dokonce i krajkové provedení. Chceme aby se ženy cítily dobře i během menstruace. Pokud si nevíte rady jaké kalhotky vybrat, podívejte se na náš blog, kde najdete spoustu užitečných informací a rad.