Nezařazené

Oddalte svůj biologický věk mladistvým vzhledem

Víte o tom, že nemusíte vypadat na přesný, nebo, nedej bože, na starší věk? Víte, že můžete vypadat mladistvě pěkně dlouhou dobu? To kouzelné slovíčko, které zajistí Váš výrazně odlišný věk od toho skutečného, zní kosmetika! Víte Vy vůbec, že je vyráběná zvláště pro ženy? A že ani mužům není odepřena? Kosmeo – znamená v překladu krášlím.
štětce na stíny.jpg
Kosmetika v minulosti.
Už od pravěku používali lidé různé tekutiny a tuk k tomu, aby se ochránili před nepříznivým počasím, nebo před dotěrným hmyzem. Vzpomeňte si na Kleopatru ve starém Egyptě. Jak nádherně měla protažené oči linkami. Víte třeba, že Řekové byli první v provozování holení? Když si přečtete jakoukoliv knihu z období slavného Říma, určitě se v ní objeví zmínka o lázních, kde se poskytovali kosmetické služby. A ty buď podporovaly krásu, nebo zakrývaly nedostatky.
Kosmetika v současnosti.
Nyní se můžeme setkat se dvěma základními druhy kosmetiky.
· Přírodní kosmetika, která je vyráběna výhradně z přírodních zdrojů
· Kosmetika s přírodními výtažky, ve které je základem chemie.
A Vy byste klidně nechala věstonickou Venuši samotnou ve světě péče o zevnějšek? I v současné době má kosmetika dvojí účel.
1. Ochraňuje, vyživuje pokožku. Dodává jí elastičnost, což se projevuje právě protikladem věku biologického a mladistvého vzhledu.
2. A zkrášluje. A to doslova. Takže make-up, líčidla, jako jsou, např. oční stíny, laky na nehty, rtěnky, oční linky, a tak dále.
čerstvá kosmetika.jpg
Koukejte se začít starat o svou pleť, dokud je čas. Není to přežitek. Jsou to dějiny! A Vy nejste z těch, která by je chtěla porušovat a zpřetrhat. Nemusíte přece chodit do práce, jak zmalovaný plakát. Nemusíte ani používat zkrášlující kosmetiku. Ale tu ochraňující a vyživující? Tu byste mohla dát! To Vám jen pomůže a nic neudělá! A pak se za čas podívejte do toho zrcadla bez neklidu, že už máte zase o jeden křížek navíc. Budete se cítit vážně skvěle!