Nezařazené

Po letech pořád sama

Trápíte se nad myšlenkou, že vám roky utíkají a vy jste pořád sama?V tom případě věřte, že za tím něco bude. Ze začátku si budete muset přiznat, že je chyba i na vaší straně a popřemýšlet nad tím, co za tím vlastně vězí. A samozřejmě i nad tím, jak to můžete vrátit do pořádku.

žena ve větru

Najít chlapa není problém, ale udržet si ho ANO

1. To, že máte kolem sebe muže na každém rohu a o pozornost nemáte nouzi, je vždy jen dobrým znamením, že jste pro nich přitažlivá a láká jich myšlenka, poznat vás blíže. Končí však vaše „láska“ ještě dříve, než vůbec stihne vzplanout? Možná za tím bude něco, co jich od vás pokaždé odrazuje. Zamyslete se nad tím, jestli náhodou neutíkají všichni pro ten jeden a samý důvod.
2. Jestli máte opačný problém a muži si vás zásadně vůbec nevšímají, pravděpodobně to bude kvůli tomu, jak na nich působíte. Možná by to chtělo vylepšit nejen vaši péči o sebe, ale konec konců i celkový outfit a vaše vystupování. Pouze sebevědomá žena má šanci najít si muže během krátké chvíle, protože z ní přirozeně vyzařuje pocit, že se s ní muži budou mít dobře.
Z nějakého důvodu, který vám brání mít stálého partnera, budete muset podstoupit změnu, která pro vás bude životního charakteru. A uvidíte, že se to za všech okolností nakonec vyplatí.
posezení u okna

Nemáte příliš velké nároky?

Je na místě si na tuto otázku odpovědět upřímně.Možná jsou vaše představy o dokonalém protějšku natolik přehnané, že se díky nim musíte potýkat pořád se stejným neúspěchem s muži, kteří by o vás za jiných okolností stáli. Zkuste být pro změnu více skromnější a občas přimhouřit oči nad něčím, co pokládáte jako vlastnost, kterou na mužích nestrpíte. Všichni máme nějaké chyby a vždy je lepší na nich pracovat, než se jim vyhýbat.
A možná díky malému ústupku narazíte na muže, který s vámi už zůstane po zbytek života bez toho, abyste si po čase musela opět hledat další náhradu, za toho předešlého.