Nezařazené

Podnikejte zábavně

V dnešní době můžete vydělávat mnoha různými způsoby. Vyznat se v trhu, přeprodávat komodity, umět prodat své služby, něco vytvořit, spravovat svůj YouTube kanál. Proč se nezkusit podílet na „zahlcení“ virtuálního trhu svojí hrou?
hra minecraft

V jednoduchosti je síla

Není nutností vymýšlet hru, která by měla spletitý děj, hordu postav, pěknou grafiku a další. Tvůrcovým nejdůležitějším úkolem je zaujmout potencionálního zákazníka, hráče. Můžete vymyslet roztomilou postavičku, jejíž pohled bude dostávat do kolen miliony dětí po celém světě. To se zrovna stane důvodem, proč bude vaše hra tak oblíbená. Nejvíce letí hry na mobilní telefony, tzv. smartphony vlastní každý mladý člověk a i starší populace se umí s těmito přístroji pobavit.
sluchátka s mikrofonem

Co takhle složitěji?

Naopak pokud jsou vaše ambice a cíle vyšší, sedněte si a vymyslete zbrusu novou hru. Inspiraci naleznete v každodenním životě, knihách, mezi přáteli. Rozvíjejte svoji fantazii a nebojte se udělat svoji hru rozdílnou a jinou, která vybočuje z davu. To je klíčový faktor úspěchu. Takové hry, jejichž děj je sofistikovaný, vytvořte spíše na konzole. Nešetřete na ničem a nikom. Myslete na postavy. Ztotožnění hráče s postavičkou je velice podstatné. Kdo by se dokázal jen tak přeměnit v draka, slepici či auto? Hry jsou právě o fantazii.
tapeta přírody

Propracovanost a promyšlenost je klíčem k úspěšnému podnikání

Berte v potaz, že vytvoření opravdu kvalitní hry sebere nejen čas, ale i peníze. Pečlivě si promyslete, zda na hru takovýchto rozměrů máte jak finance, tak správné lidi a obzvlášť důležité jsou nápady, kreativita, fantazie. Dejte světu her nový rozměr. Nebo se pokusit podílet na vytvoření hry, kterou si zahrajete přes virtuální realitu? Virtuální realita podtrhne ve hře nejen pocity, ale i smyslové vnímání. Hráči prožívají okamžiky ze hry jako skutečné.
Kam se vydá vaše podnikatelská cesta? Probudíte v sobě dětské já a začnete s rozvíjením a obohacením světa fantazie?