Byznys

Proč by vám doma neměla chybět lepící páska? Její využití je mnohostranné.

Bez lepící lásky se v některých případech jen těžko obejdeme. Jejich využití zejména v domácnosti je velmi široké. Víte, jak ji můžete využít na maximum?

Proč by vám doma neměla chybět lepící páska? Její využití je mnohostranné.

Bez lepící pásky se neobejdeme v mnohých případech, například ve skladech a firmách se často využívá k zalepování krabic či palet a její využití je tak v podstatě jasně dáno. Jenže nejen k zalepení věcí se dá dobře využít. Její využití v domácnosti vás možná překvapí ale až tyhle tipy objevíte, už na ni jistě nedáte ani dopustit.

pexels-photo-3615716

Malujete, stěhujete nebo opravujete?

Lepící pásky mají v domácnosti mnohostranné využití a nikoho zřejmě nepřekvapí, že se skvěle dají využít, když doma malujete nebo stěhujete či dokonce něco opravujete. Lepící páska poslouží jako věcí, nábytku nebo podlahy v době, kdy jste se doma rozhodli vymalovat, pokud se stěhujete určitě budete využívat krabice, které budete také potřebovat zalepit, když se doma něco opravuje je také dobré mít ji vždy po ruce. To ale zdaleka není všechno.

pexels-photo-4246195

Zachrání vás při menších nehodách

Určitě se vám už několikrát doma podařilo něco rozbít, ať už je to sklenička, talířek nebo něco jiného i ty nejmenší kousíčky střepů můžete zlikvidovat snadno a rychle. Na pásku se totiž přilepí i ty skutečně nejmenší části rozbitého skla a váš domov bude rychle a bezpečně od střepů uklizen. Podobně si můžete usnadnit úklid například chlupů od vašich domácích mazlíčků. Kočičí ale i psí chlupy se na pásku rovněž snadno nalepí a je po problému. Podobě si s její pomocí můžete konečně vyčistit dokonale klávesnici počítače. Mezi jednotlivá tlačítka se obvykle velmi těžko dostává, to vyřeší páska. Tu stočte do ruličky a tou lepící stranou pak jednoduše přejíždějte po klávesnici a sbírejte popadané drobečky.

Když se doma poraníte a potřebujete rychle využít náplast, kterou ale kdosi už zase zapomněl dokoupit a v lékárničce vám už jiná nezbyla, poraďte si jinak. Stačí dát na ránu kousek vatového tampónku a pak přelepit i obyčejnou páskou, kterou najdete doma.

Nezapomeňte, že ve fantazii se meze nekladou. S barevnými páskami se zase dají tvořit skvělé dekorace a zamilují si je i děti.