Nezařazené

Trampolína, v současnosti běžné vybavení našich zahrad

Víte, co je v současné době běžným vybavením zahrad? Venkovní kruhová trampolína. Však se rozhlédněte, většina vašich sousedů ji má, tak nebuďte pozadu, pokud máte děti. Radost z ní však nebudou mít jen vaše ratolesti, uvidíte, že pohyb na ní se zalíbí i vám.
Nezáleží na velikosti zahrady, vhodně zvolená trampolína se vejde i do menších míst. Ideální je pak ta o velikosti 366 cm https://www.beanbag.cz/trampolina-366cm, poskytne dostatek prostoru na skákání a vejde se všude. A právě tuto trampolínu nabízíme včetně ochranné sítě.trampoline

Funkci ochranné sítě nepodceňujte

Že vám ochranná síť přijde zbytečná? Není tomu tak. Pomůže zabránit těm nejhorším úrazům a pádům na zem. Je dostatečně vysoká a stabilní a rozhodně nikoho při skákání neohrozí. Nemusíte se bát.
Vybírat můžete ze třech barevných provedení:
· Zelená
· Modrá
· Žlutá
Jakou si zvolíte barvu vy? Je to jedno, důležitá je kvalita a ta je u všech variant stejně dobrá. Pevná a stabilní konstrukce a kvalitní skákací plocha, kterou jen tak něco nepoškodí, se postarají o bezpečné skákání.

Přináší zdravý pohyb i zábavu pro celou rodinu

Na výběr máme i jiné velikosti trampolín, ale jen k velikosti 366 cm nyní dostanete ještě žebřík a krycí plachtu. To vše zvýší komfort při používání trampolíny a plachta navíc prodlouží životnost, protože ochrání konstrukci před vlivem počasí.
Zahradní trampolína je skvělá nejen pro děti, ale i pro vás. Pohyb na ní je zdravý a možná i trochu návykový, v dobrém slova smyslu. Pokud jste se doteď nemohli donutit k pravidelnému pohybu, tak s trampolínou to najednou půjde samo a brzy se to odrazí i ve vaší kondici.
Udělejte tak něco pro své zdraví a začněte skákat spolu s dětmi na trampolíně. Strávíte čas spolu, na čerstvém vzduchu a užijete si spoustu legrace.boy