Byznys

Vnímejte sexy boty na podpatku jako báječnou příležitost k navození orgasmu


Víte, jakou výhodu má masér, který provádí reflexní terapii? Jestliže mu na masérský stůl ulehne sličná dívka, je to pro něj báječná příležitost zaměřit se na její celistvou osobnost. Reflexologie je masáž bosých chodidel a právě z nich lze vyčíst velmi mnoho informací – o životním stylu, způsobu stravování, fyzické námaze, o fungování tělesných orgánů a koneckonců i o aktivitě pohlavních žláz. Stimulací patřičných bodů lze také navodit velmi příjemné pocity a některým ženám přivodit i orgasmus.

dámská obuv

Využijte tohoto jevu i vy. Nemusíte nutně znát všechny poučky z reflexologie, pro začátek postačí, když budete chodidla jemně masírovat bříšky prstů, a troufáte-li si na intimnější hrátky, i svou tváří a jazykem.

Milostnou předehru můžete zahájit tím, že přenecháte iniciativu na partnerce, která vám nabídne svlékat sexy boty na podpatku přímo v posteli. Ženy, co obouvají tento styl obuvi a nosí je převážně doma, kde při krátkodobém nošení nezpůsobují zdravotní problémy s páteří, klouby a držením těla, umocňují prožitek sexuální předehry velmi rafinovaným způsobem. Ženské nohy jsou totiž samy o sobě svým tvarem velmi svůdné, a chodidlo zvednuté na vyšším podpatku umožňuje lépe vnímat všechna jeho krásná zakřivení.

dámské, dětské a pánské boty

Mimochodem, povšimli jste si jak důmyslně řešená chodidla jsou, aby udržela na velmi malé ploše váhu celého těla a ještě byla schopna pružného odrazu od pevné podložky? Je to jedna z nejzajímavějších částí těla, která stojí za pozornost už jen z anatomického hlediska. Jestliže k tomuto hledisku přičteme ještě citlivost nervových vláken a schopnost vnímat nebývalou rozkoš a slast skrze erotogenní body, zejména na patě a pod prstní kostí, máme tu perfektní příležitost užít si dokonalý sex, v němž ženské nohy a chodidla hrají roli minimálně stejně důležitou, jako prsní bradavky a pohlavní orgány.