Byznys

Zub a zub, aneb který je který?

Ale my se budeme věnovat tomu pravému. Totiž tomu, co mají lidé v ústech a po pranici někdy mimo ústa. A nemusí dojít ani ke rvačce. Jednou kdosi hledal své zuby a nalezl je v lednicizakousnuté do knedlíku. Ve veselé náladě dostal hlad a ony mu tam zůstaly. Teprve jen náhodou byly nalezeny na výše zmíněném místě v popsané pozici.
Vidíte, legrace, ale mohli jste být o ni ochuzeni. Proč? Inu, je docela dobře možné, že kdyby dotyčný navštěvoval pravidelně zubaře nebo ortodoncii Praha, nemusel tyto zuby hledat po celém domě. Měl by je totiž řádně v ústech, tam, kde sídlily věky, a až čas je donutil opouštět postupně teplé místečko.Zubní rovnátka
Ano i hřebenu časem zub vypadne, stejně jako třeba hrábím. Ale ti by asi k lékaři nešli. Jsou to jen věci. A jak výše psáno, není zub jako zub. Jinak bude odolný ten z umělé hmoty v čemkoli, a jinak vaše stolička v ústech. Otázka odolnosti je právě to, co je nesmírně důležité. Od ní se pak odvíjí kazivost celého chrupu, vypadávání zubů a co je horší, třeba i paradentóza. A to už je špatné. Odolnost vůči kazivosti lidé řeší čištěním zubů a jejich další „údržbou“. A také tím, že nejí nic, co zuby ničí a když už, tak hned poté si je jde člověk vyčistit.
A nyní hádanka. Zdalipak, vážený čtenáři víš, co to je? Je to hranaté, oranžové až do červena a nesmírně to škodí chrupu? Nevíš, to jsem si myslel. Je to obyčejná cihla.Hezké zuby
No, tak, dosti vtipů. Pokud máte dojem i vy, že si zuby dělají, co chtějí, opouštějí své pevné pozice a stěhují se jinam, je čas proti jejich chování zakročit. A když občas nějaký vylovíte z talíře, je čas nejvyšší. Proto se ihned objednejte na výše uvedený link ortodoncie a domluvte si u nich návštěvu. I tehdy, pokud se domníváte, že váš chrup začíná být nějaký nerovný. Tam vše posoudí a dají postupně zpět na své místo kam zuby patří. A budete mít opět hezký úsměv, při kterém bude váš chrup jako z alabastru.