Byznys

Laser game Praha vám nabízí neskutečnou zábavu

Milovníci nových věcí, kteří jste sběrateli zážitků, pozor!!! Máte šanci vyzkoušet něco nového, co jste možná ještě nezkusili. Spousta z nás miluje adrenalin. Během návštěvy určitých měst hledáme zábavu v podobě nových aktivit. Některá města nabízejí bezvadná lanová centra, jejichž projití je naprostým zážitkem. Jiná města nabízejí jízdu na motokárách, což milovníci rychlosti jistě ocení. Paintball je také velmi oblíbenou aktivitou, vyhledávanou nejen dětmi, ale také dospělými. Zde se jedná spíše o týmovou spolupráci, v rámci které si vyzkoušíte schopnost spolupracovat s ostatními, umění schovávat se a utíkat před nepřítelem v podobě druhého týmu.

Aztec (12)

Laser game Praha vám však nabízí další nezapomenutelný zážitek. Jedná se o společenskou hru, které se mohou zúčastnit http://www.muo.cz/pro-navstevniky/ jak děti, tak dospělí. Tato hra je vhodná pro 3 a více hráčů. Aby byla opravdu zábavná, je lepší, když se jí účastní více lidí. Hraje se totiž v labyrintu, který je poměrně velký.

Hrací doba trvá většinou asi 15 minut času. Musíte však počítat také s určitou dobou na zaškolení a přípravu, před samotným započetím hry. I zde si můžete otestovat vašeho týmového ducha. Můžete si totiž vybírat mezi dvěma základními typy her – buď budete jednat každý sám za sebe, což znamená, že budete stát proti sobě, nebo utvoříte týmy, které budou válčit proti sobě.

Každý z vás obdrží slušivou vestu, která umí snímat počet zásahů. V závěru hry je provedeno vyhodnocení, kdo kolik zásahů získal, z čehož jasně vyplývá, kdo vyhrál. Použití laseru je však naprosto bezpečné. Zasažení do obličeje ani do očí vám tedy neublíží.

skupina-mensi

Přijďte se podívat a vyzkoušejte něco nového. Buďte si jistí, že budete nadmíru spokojení. Pokud se stanete členem této společnosti, budete mít navíc mnohem lepší ceny. Tato akční zábava je však vhodná také jako dárek. Můžete tak využít nabídky dárkových poukazů a pořídit jej pro svého blízkého. No neměl by váš partner radost?

5/5 - (1 vote)